• Expozícia starých fotografií Bardejova

  Pozývame Vás na príjemne posedenie do novootvorených stálych expozícií vyše 200 fotografií starého Bardejova.
 • Interiér reštaurácie

  Interiér našej reštaurácie je jedinečný. Dominantný kozub vo Vás vyvolá pocit tepla a domova a drevený interiér prináša pocit pokoja a bezpečia.
 • Jedálny lístok

  Príďte si pochutiť na našich jedlách a doprajte si aj fľašu kvalitného vína z našej novej vinnej karty.
 • Medzinárodná kuchyňa

  Naši šéfkuchári sa snažia vytvoriť čo najrozmanitejšie jedlá. Nechajte si poštekliť chuťové poháriky a objavte spojenie chuti a vône.

Cactus Restaurant & Grill

Naša reštaurácia poskytuje exkluzívne priestory s kapacitou 55 miest v reštaurácii a 65 miest na letnej terase s príjemným posedením v krásnom prostredí pri jazierku s vodopádom, kde si môžete vychutnať prvotriedny kulinársky zážitok. 

Bezproblemové parkovanie pred našou reštauráciou je našou veľkou prioritou. Sme schopní porkyť aj väčšie kapacity návštevnosti. 

Parkovisko disponuje 28 miestami pre osobné automobily, 2 miesta sú vyhradené pre zdravotne ťažko postihnutých a po dohode je možne poskytnuť priestor aj pre cestovné kancelárie a ich autobusy. 

Pre všetkých našich zákazníkov je parkovanie BEZPLATNÉ.

Príjemný personál na čele so šéfkuchárom sa teší na Vašu návštevu.


Letná záhrada

Naša letná záhrada s kapacitou 65 ľudí priamo nadväzuje na reštauráciu a poskytne Vám príjemné posedenie pri jazierku s vodopádom. 

Svadby a oslavy

Prežite výnimočný deň vo výnimočnej reštaurácii. To čo ponúkame sú jedinečné priestory a prostredie, ako stvorené na oslavu Vášho spoločného dňa s veľkým „D“. Vychutnajte si pocit výnimočnosti a pohodlia v ničím nerušenom areáli reštaurácie, za bránami ktorej s ľahkosťou necháte všetky svoje starosti.

V letných mesiacoch je celá južná strana reštaurácie prepojená s terasou pomocou posuvných veľkoplošných okien, čo dotvára nezameniteľnú atmosféru a posúva možnosti stolovania do inej dimenzie. Naša záhrada s jazierkom a vodopádom vytvára ideálne kulisy pre svadobné fotografie a detské ihrisko zase ideálne miesto pre Vašich najmenších hosti, aby sa nenudili.

Dokážeme pre Vás zabezpečiť aj tie najnáročnejšie požiadavky, pretože našim cieľom je Vaša spokojnosť. V reštaurácii Cactus urobíme všetko pre to, aby ste prežili rozprávkovú svadbu, na akú nikdy nezabudnete.

Všetkým milovníkom našej reštaurácie

OTVÁRAME

UŽ ČOSKORO
OZNAM
zobraziť všetke akcie