• Expozícia starých fotografií Bardejova

  Pozývame Vás na príjemne posedenie do novootvorených stálych expozícií vyše 200 fotografií starého Bardejova.
 • Fitness

  Naše fitness centrum sme zmodernizovali a kompletne vybavili novými strojmi jednej z najlepších značiek pre fitness, TECHNOGYM.
 • Zábava

  Príďte sa zabaviť a v pohodlí si vychutnať sledovanie športových prenosov alebo zahrať si biliard.
 • Wellness

  Oddýchnite si v našej fínskej alebo infra saune, zohrejte v soláriu, alebo doprajte Vášmu telu jedinečnú masáž.

Cactus Bar & Wellness

Hľadáte pohodu a zábavu na jednom mieste? V Cactus Bar & Wellness nájdete štýlovosť, pohodu, relax a zábavu pod jednou strechou.

Náš English pub poskytuje exkluzívne priestory s kapacitou 60 ľudí a ďalších 10 ľudí v nefajčiarskom salóniku. Príďte si v pohodlí vychutnať sledovanie športových prenosov a zahrať si biliard, zacvičte si v našom fitness, oddýchnite si v saune, zohrejte v soláriu alebo využite naše masérske služby.Fitness

Fitness sú športové aktivity a celkový životný štýl, ktorý má za cieľ všeobecnú telesnú kondíciu, zdatnosť, zlepšenie držania tela a zlepšenie konceptu postavy pri súčasnom pôsobení na upevňovanie zdravia a rozvoj sily.

Naše fitness centrum sme zmodernizovali a kompletne vybavili novými strojmi jednej z najlepších značiek pre fitness, TECHNOGYM. 

Príďte si zacvičiť medzi nás.

 

OTVÁRACIE HODINY FITNESS CENTRA

Pondelok - Sobota:   09.00 hod. - 21.00 hod.

Nedeľa: ZATVORENÉ

Sauna

Ste často chorý a je Vám zima aj v lete? Mame pre Vás riešenie. Saunovanie. Sauna pôsobí na naše zdravie, prispieva k vnútornej pohode a očisťuje organizmus. V našom Bar & Wellness ponúkame 2 druhy sáun:

Fínska sauna - má blahodárne účinky na naše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať – nie nadarmo sú ľudia z Fínska najzdravší ľudia na svete. Veď saunu vo Fínsku majú ľudia ako u nás obývačku..

Infra sauna - Infračervená energia produkovaná infračervenými lúčmi vylučuje z tela až 3x väčší obsah škodlivých látok v porovnaní s tradičnou saunou. Infračervené lúče pracujú s teplotou vzduchu v rozmedzí 30 - 60 °C, zatiaľ čo tradičná sauna pracuje s teplotou v rozmedzí 90 - 105 °C. Nižšie teploty vzduchu sú dôležité pre ľudí s vyšším kardiovaskulárnym rizikom, pretože toto riziko sa pri vysokých teplotách v tradičných saunách veľmi zvyšuje. Saunu môžu používať aj alergici, astmatici, kardiaci a ľudia s problémami s krvným tlakom.

Solárium

Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV A opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné opálenie do bronzova v extrémne krátkom čase. Okrem kozmetického efektu je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné.

Cactus Bar & Wellness je

ZATVORENÝ

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN DO ODVOLANIA. ĎAKUJEME ZA POCHOPE
OZNAM
zobraziť všetke akcie